Dresovi.jpg

Još jednom je prepoznat dobar i vrijedan rad NK Kreševo.

Naime, prijatelj trenera mlađih selekcija Kenana Batka, koji je želio ostati anoniman uvidio je požrtvovnost i velik trud, te napor uložen u izgradnju kvalitetnog omladinskog pogona, odlučio je pokloniti 25 dresova našem klubu kako bi motivirao i obradovao mališane.

Dokaz je to također kako se naš trener jako dobro snalazi u ostvarivanju novih suradnji koje su jako važne za kvalitet rada i promoviranje našeg kluba.

Uprava kluba na čelu sa Kenanom Batkom se ovim putem zahvaljuje na ovoj divnoj gesti.

logo

Nogometni klub Kreševo osnovan je 1956 godine. Prvu natjecateljsku utakmicu odigrali su na Domaćem terenu protiv Mladosti iz Sarajeva. Domaće utakmice NK Kreševo igra na Stamal Areni. Najveći uspjeh kluba do danas je nastup u prvoj Ligi federacije u sezoni 2005/06, što je rezultiralo osvojenim četvrtim mjestom na kraju sezone.

KONTAKT

NOGOMETNI KLUB KREŠEVO

Troska bb, Kreševo

Bosna i Hercegovina

+387 (0) 30 806 675

E-mail

info@nkkresevo.com

NK KREŠEVO - 2021 sva prava pridržana Design and development logo